Klasy Yoga

Zapraszamy na zajęcia z Yogi. Bogaty asortyment zajęć. Wybierz coś dla siebie i zacznij uczęczczać.

Nasze klasy

WIOSNA 2020

Gorąca Yoga

Zajęcia odbywają się przy akompaniamęcie muzyki oraz w towarzystwie mgiełek zapachowych. Na sali jest temperatura powyżej 23 stopni celcjusza, co wprowadza uczestników w zupełnie inną atmosferę i klimat.

Poniedziałek 18.00
z Michał Kwiatek

Powrót enegrii & rozciąganie

Zajęcia polegają na regeneracji mięśni i tkanek nadwyrężonych w trakcie treningu. Sam proces rozciągania jest na początku sporym wyzwaniem, szczególnie dla nowych osób, ale jest tego wart. Po zajęciach, a w szczególności na drugi dzień Twoje ciało będzie gotowe do działania.

Wtorek 18.00
z Michał Kwiatek

Umysł & dusza

Zajęcia raczej relaksujące i wyciszające. Zajrzyj w głąb siebie, uspokój swój oddech i oddaj się medytacji. Odetnij się od swoich problemów i zdystansuj. Uwolnij siebie i swoje wewnętrzene emocje.

Środa 18.00
z Michał Kwiatek

Bikram Yoga

Specjalna odmiana yogi polegająca na przeżywaniu jej na świeżym powietrzu. Zajęcia odbywają się poza samym studiem, w terenie, na łonie natury. Sprzyja to pogłębionej medytacji oraz większemu zbliżeniu z przyrodą.

Czwartek 18.00
z Michał Kwiatek

Uwalniacz stresu

Zajęcia zbliżone swoim celem do środowych zajęć. Mają na uwadze przede wszystkim Cię odstresować i spowodować, że wrócicsz do swojej naturalnej formy i kondycji. Zajęcia cieszą się dużą popularnością, szczególnie wśród osób młodych.

Piątek 18.00
z Michał Kwiatek

Pokochałeś Yogę?

Zostań członkiem naszego klubu i otrzymaj zniżkę & pierwszeństwo rejestracji na dowolne zajęcia

Nasze zajęcia cieszą się ogromną popularnąścią, z czego niezmiernie się cieszymy. Jednakże w związku z tym prowadzimy rejestrację na większość naszych zajęć. Niestety, w trosce o wysokoą jakość zajęć część z nich musi być ograniczona miejscowo. Dla naszych lojalnych klientów zawsze znajdzie miejsce i dogodny termin. Stań się naszym klientem już dziś.